Aktualności

„Europa dla Aktywnych” mówi o naszych działaniach!

drukuj
W najnowszym wydaniu kwartalnika Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji pojawił się reportaż pt.: „Człowieku, bądź obywatelem!” z naszego projektu z maja 2017 w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży, w którym uczestniczyli przedstawiciele młodzieżowych rad z województwa podlaskiego i aktywna młodzież.

Artykuł znajduje się na s. 10 kwartalnika „Europa dla Aktywnych”.

Opowiada o naszym 3-dniowym seminarium pn. „Solidarność społeczna młodzieży w ramach Europejskiego Tygodnia Młodzieży”. Wzięło w nim udział 30 przedstawicieli z siedmiu młodzieżowych rad z województwa podlaskiego: Łomży, Suwałk, Grajewa, Siemiatycz, Michałowa, Dziadkowic i Dąbrowy Białostockiej i aktywna w swoich środowiskach młodzież oraz opiekunowie, zaproszeni goście i eksperci – decydenci i reprezentanci prężnie działających lokalnych organizacji. Projekt był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu „ERASMUS+”. Więcej informacji o projekcie.

W materiale można znaleźć informacje o naszej pracy z radami młodzieżowymi, wywiady z przedstawicielami aktywnych rad, ich doświadczenia, opinie zaproszonych na spotkanie gości…

Zachęcamy do przeczytania! 🙂

 

Podziel się z innymi