Aktualności

Prowadzimy warsztaty o Europejskim Korpusie Solidarności!

drukuj
Zapraszamy młodzież, szkoły i inne placówki do zgłoszeń na warsztaty. Przyjedziemy i opowiemy o możliwościach, jakie daje nowy program UE – Europejski Korpus Solidarności!

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku powyżej 17 lat – poprzez pokazanie możliwości EKS młody człowiek może podjąć świadomą decyzję o swojej przyszłości. Studia? Praca? A może gap year? Jak zdobyć doświadczenie i rozwinąć kompetencje?

Europejski Korpus Solidarności dostępny jest dla osób od 18 do 30 roku życia, a zatem z warsztatów skorzystać mogą również osoby starsze, takie, które kończą studia lub szukają różnych doświadczeń edukacyjnych i zawodowych. Europejski Korpus Solidarności oferuje młodzieży i organizacjom możliwość zaangażowania się w Projekty Wolontariatu, staże i miejsca pracy, Projekty Solidarności.

Warsztat może trwać 45 lub 90 min. Korzystamy z aktywizujących młodzież metod, jak burza mózgów, praca indywidualna i w grupach, quizy.

Warsztaty są wspólnym projektem Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności i Eurodesk Polska. Uzupełniają zestaw Eurolekcji.

Pytania i zgłoszenia: bialystok@eurodesk.eu

ZAPRASZAMY!

Więcej o warsztatach EKS

Podziel się z innymi