Aktualności

Nasz Regionalny Punkt Eurodesku w Białymstoku nominowany w konkursie „EDUinspiracje 2017”!

drukuj
Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy wyróżnieni w ten sposób za prowadzenie w Białymstoku punktu sieci Eurodesk Polska, który dostarcza informacji europejskiej dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych.

Nasze Stowarzyszenie otrzymało nominację w kategorii „Informacja europejska dla młodzieży”, w której wyróżniane są najbardziej aktywne organizacje i instytucje działające w sieci Eurodesk Polska.
Łącznie nominowano w tej kategorii 5 punktów z całej Polski.

Nasz Regionalny Punkt Eurodesk Polska istnieje od września 2014. Staramy się docierać z naszą ofertą nie tylko do dużych miast, ale głównie do młodzieży, szkół, nauczycieli i organizacji z małych miejscowości i wsi województwa podlaskiego.
Chcemy inspirować do aktywności w różnej formie. Pokazujemy możliwości i dzielimy się doświadczeniem.
Bierzemy udział w ogólnoeuropejskiej kampanii „Time to Move”, prowadzimy Eurolekcje, prezentujemy możliwości sieci podczas różnego typu projektów, spotkań, szkoleń itd.
Informacje ogólne o naszym punkcie można znaleźć w zakładce „Eurodesk”, a o działaniach w „Aktualnościach” w kategorii „Eurodesk”.

Więcej o konkursie można znaleźć na stronie: http://eduinspiracje.org.pl/. W jego ramach przyznawane są nagrody dla najlepszych projektów zrealizowanych w ramach programu Erasmus+ i innych programów zarządzanych przez FRSE.

Trzymajcie kciuki! 🙂 Finałowa Gala już w grudniu!

Podziel się z innymi