Aktualności

ROZWÓJ kompetencji młodzieży w Akcji BUMERANG: konspekty zajęć

drukuj
Zachęcamy nauczycieli i edukatorów do korzystania ze scenariuszy zajęć dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Są tak przygotowane, aby zawarte w nich treści można było praktycznie od razu zastosować.

Materiały powstały jako rezultaty pracy intelektualnej w ramach projektu, wstępnie były prezentowane uczestnikom czerwcowej konferencji w Białymstoku. Dotyczą tematów zajęć lekcyjnych z różnych przedmiotów (m.in. wiedzy o społeczeństwie, języka polskiego, angielskiego czy przedsiębiorczości). Pokazują teoretyczną wiedzę i zachęcają do praktykowania na poszczególnych etapach Akcji BUMERANG. Można więc skorzystać ze scenariusza uczącego współpracy z mediami, a podczas przygotowań do Akcji w miejscowości zachęcić młodzież do samodzielnego zaplanowania i przeprowadzenia kampanii informacyjnej o projekcie.
 .
Autorami scenariuszy są nauczyciele, dziennikarze, edukatorzy z mniejszych i większych miejscowości, którzy na co dzień pracują z młodzieżą i angażują się w projekt. Stąd bierze się wyjątkowość tej publikacji 🙂
Życzymy miłej lektury i praktycznych lekcji!
 
 .
.
EU_flagErasmusvect_POS
 .
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu ERASMUS+
Podziel się z innymi