Wolontariusze wysłani

Oto wolontariusze, których wysłaliśmy w ostatnich latach w ramach EVS do różnych krajów i różnych projektów. Przeczytaj jak im się podobało i czego doświadczyli:

 

2017:

Ola (Dąbrowa Białostocka/ Polska) – Associação Juvenil de Peniche/ Portugalia (1 miesiąc)

Adam (Białystok/ Polska)  – AIIJ Malaga/ Hiszpania (10 m-cy)

Dominka (Grabówka/ Polska) – Politistiko Ergastiri Ayion Omoloyiton/ Cyprus (12 m-cy)

 

2016:

Paulina (Michałowo/ Polska) – Associação Juvenil de Peniche/ Portugalia (1 miesiąc)

Julia (Michałowo/ Polska) – Associação Juvenil de Peniche/ Portugalia (1 miesiąc)

Kasia (Polska) – Georgian Youth for Europe/ Rustavi – Gruzja (4 m-cy)

Sylwia (Polska) – Georgian Youth for Europe/ Rustavi – Gruzja (5 m-cy)

 

2015-2016:

Maciek (Polska) – BIJ Brest / Francja – 10 miesięcy

Małgorzata (Polska) – Georgian Youth for Europe/ Rustavi – Gruzja (11 m-cy)

Ewelina (Polska) – Georgian Youth for Europe/ Rustavi – Gruzja (11 m-cy)

 

2015:

Natalia (Zabłudów) – Association MIG – Kraimorie/ Varna – Bulgaria (5 m-cy)

 

2014:

Filip (Białystok) – Instytut Hartheim/ Austria (5 miesięcy)

 

2013: 

Marta (Białystok) – Kultur Aktiv e.V. Dresden/ Niemcy (12 m-cy)

Ewelina (Białystok) – MOJU – Associação Movimento Juvenil em Olhão/ Portugalia (12 m-cy)

Patrycja (Mysłowice) – CERUJOVI- OFICINA EUROPEA EN DON BENITO/ Hiszpania (6 m-cy)

Marcin (Białystok) – CENTRO DE DÍA Campo Lugar/ Hiszpania (6 m-cy)

Justyna (Częstochowa) – CERUJOVI- OFICINA EUROPEA EN DON BENITO/ Hiszpania (1 m-c)

Jordan (Częstochowa) – CERUJOVI- OFICINA EUROPEA EN DON BENITO/ Hiszpania (1 m-c)

Dagmara (Elbląg) –  PISOS TUTELADOS DE MAYORES Ibahernando/ Hiszpania (6 m-cy)

Monika (Poznań) CERUJOVI VIVARES/ Hiszpania (6 m-cy)

Nadzieja (Grudziądz) – Netzwerk fuer Demokratische Kultur/ Niemcy (12 miesięcy)

 

2012:

Iwona (Białystok) – Asociación Xuvenil ABERTAL/ Vigo/ Hiszpania  (9 miesięcy)

Joanna (Białystok)  Solidarity Tracks Lefkas/ Grecja (12 miesięcy)

Judyta (Suwałki) – Netzwerk fuer demokratische Kultur Wurzen/ Niemcy (12 miesięcy)

Magda (Warszawa) – SOS Social Centre “Hermann Gmeiner” Sarajewo/ Bośnia i Hercegowina (9 miesięcy)

Paulina (Białystok) – Bureau Information Jeunesse (BIJ)/ Francja (9 miesięcy)

 

2011-2012 r:

Gosia (Warszawa) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

Michał (Ciechanowiec) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

KArolina (Kraków) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

 

2011 r:

Kasia (Czernichów) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (2 miesięcy)

Anna (Wrocław) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Krzyś (Biała Podlaska) – Elderly Center Lefkas/ Grecja (9 miesięcy)

Paulina (Białystok) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (2 miesięcy)

Karolina (Białystok) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Paweł M. (Białystok) – North Down YMCA Bangor/ Wielka Brytania (12 miesięcy)

 

2010-2011 r:

Przemek (Łomża) – NOoR Tallinn/ Estonia (12 miesięcy)

Kinga (Kraków) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

Dorota (Kraków) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

Gabriela (Rzeszów) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (9 miesięcy)

Marta (Warszawa) – Elderly Care Centre of Lefkas/ Grecja (9 miesięcy)

Piotr (Łomża) – ADVIT Moldova Chisinau/ Mołdawia (9 miesięcy)

Paweł K. (Białystok) – Polski Instytut Tel Awiw/ Izrael (6 miesięcy)

Kasia (Wrocław) – SFERA Nizhny Novgorod/ Rosja (9 miesięcy)

 

2010 r:

Anna (Suwałki) – ALCE NERO Mantova/ Włochy (9 miesięcy)

Magda (Białystok) – SFERA Nizhny Novgorod/ Rosja (6 miesięcy)

Józef (Warszawa) – ADVIT Moldova Chisinau/ Mołdawia (6 miesięcy)

Joanna B. (Sanok) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Kinga D.(Łódź) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Olga (Żywiec) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Aleksandra (Pogwizdów) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Jan (Wrocław) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Joanna (Łódź) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (3 miesięcy)

Marta (Poznań) – ADVIT Moldova Chisinau/ Mołdawia (3 miesięcy)

Aleksandra (Marcinowice) – ADVIT Moldova Chisinau/ Mołdawia (3 miesięcy)

 

2009 r:

Marlena (Białystok) – Netzwerk fuer Demokratische Kultur e.V. Wurzen/ Niemcy (11 miesięcy)

Martyna (Białystok) – YOUTH DEPARTMENT OF KOKKOLA CITY/ NAPA Youth Information Center Kokkola/ Finlandia (10 miesięcy)

Dorota (Władysławowo) – Omse e.V. Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Małgorzata (Kraków) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (6 miesięcy)

Klaudia (Dębica) – Trzeci Sektor Grodno/ Białoruś (6 miesięcy)

 

2008 r:

Agnieszka (Białystok) – Centro social paroquiall de cristo Rei Almada/ Portugalia (12 miesięcy)

Filip (Katowicy) – Youth assocation creACTive Skopje/ Macedonia (10 miesięcy)

Monika (Mława) – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (12 miesięcy)

Rafał (Warszawa)  – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (12 miesięcy)

Bartek (Gdańsk)  – Centrum Inicjatyw Oświatowych Lwów/ Ukraina (12 miesięcy)

Dobromiła (Wrocław) – E.T.L. Don Bosco Santiago de Compostela/ Hiszpania (9 miesięcy)

 

2007 r:

Monika (Białystok) – Kerstins Udde Spa & Tourism ekonomisk forening/ Szwecja (12 miesięcy)

Paulina (Ostróda) – Omse e.V. / Kindergarten Kuemmelkruemel – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Joanna W. (Białystok) – Omse e.V. / Laborschule – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Joanna St. (Białystok) – Associacao Juvenil de Peniche/ Portugalia (8 miesięcy)

Joanna Sz.(Stegna) – English kindergarten of Valkeakoski, Mikkeli/ Finlandia (9 miesięcy)

Izabela (Brzeg) – Asociacion Recreativa Los Tilos, Santiago de Compostela/Hiszpania (11 miesięcy)

 

2006 r:

Anna (Białystok)  – Fiskardo Nautical & Environmental Club, Kefalonia/ Grecja (6 miesięcy)

Elżbieta (Lublin) – L’ Association d’lroise pour le Logement et l’ entraide, Brest/ Francja (11 miesięcy)

Diana (Warszawa) – Youth center Oberndorf CU2, Austria (12 miesięcy)

Kasia S. (Gliwice)– Volunteers Centre Skopje/ Macedonia (9 miesięcy)

Adam (Rybnik) – Omse e.V. / soziokulturelles Zentrum – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Marzena Anna (Nowy Sącz) – ATLHA Assoziazone Tempo Libero Handicappati/ Włochy (6 miesięcy)

Kasia M. (Warszawa) – La Pouponniere les Cerfs-volants/ Belgia (12 miesięcy)

Magda B. (Sosnowiec) – OMSE e.V. / Laborschule – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Kasia O. (Lublin) – A.C. Patria – LOPSELIS, Kowno/ Litwa, 12 miesięcy

 

2005 r:

Kasia (Lublin) – A.C. Patria – LOPSELIS, Kowno/ Litwa, 3 miesięcy

Patrycja (Łódź) – Omse e.V. / Kindergarten Kuemmelkruemel – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Łukasz (Bydgoszcz) – Netzwerk fuer Demokratische Kultur e.V. Wurzen/ Niemcy (12 miesięcy)

Kasia K. (Warszawa) – ARCI LUCIGNOLO, Palermo/ Włochy (12 miesięcy)

Kasia B. (Biała Podlaska) – Kinder- Und Jugendfarm Elsetal e.V., Niemcy (12 miesięcy)

Marzena M. (Zgierz) – St. Josefspflege. Heim und Schule fuer Kinder, Niemcy (12 miesięcy)

Iwona (Ostrów Maz.) – Meridian Plus – Red Cross, Rezekne/ Łotwa (4 miesięcy)

 

2004 r:

Aleksandra (Gdańsk) – Associacao Odisseia/ Associacao Juvenia, Portugalia (6 miesięcy)

Anna (Białystok) – Therapeutic Ceter Ledovec, Czechy (12 miesięcy)

Bartek (Białystok) – Omse e.V. / Laborschule – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Wioletta (Ciechanowiec) – Omse e.V. / Kindergarten Kuemmelkruemel – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Kasia (Łódź) – MARK – Verein Jugend in Beruf Und Freizeit/ Austria (6 miesięcy)

Marta (Bełchatów) – Jugendsozialwerk Nordhausen/ Niemcy

Kasia (Ostrołęka) – VIA e.V./ Kniesehaus Berlin, Niemcy (12 miesięcy)

Agnieszka O. (Wałbrzych) – A.C. Patria Kowno/ Litwa (12 miesięcy)

Agnieszka Ch. (Człuchów) – Meridian Plus – Red Cross, Rezekne/ Łotwa (12 miesięcy)

 

2003 r.:

Julita (Bydgoszcz)  – TiK Bautzen/ Niemcy (12 miesięcy)

Joanna (Elbląg) – Netzwerk fuer Demokratische Kultur e.V. Wurzen/ Niemcy (12 miesięcy)

Marta (Białystok) – Omse e.V. / Kindergarten Kuemmelkruemel – Dresden/ Niemcy (12 miesięcy)

Kasia S. (Warszawa) – Cardiff & Vale NHS Trust/ Wielka Brytania (6 miesięcy)

 

2002 r:

Jarek (Białystok) – Treberhilfe e.V. Dresden/ Niemcy, 12 miesięcy

Edyta (Ostrów Mazowiecki) – Gut Gamig e.V./ Niemcy (12 miesięcy)

Emilia (Ostrów Mazowiecki) – Kinder- ud Jugendheim „Probsthof”/ Niemcy (12 miesięcy)