Aktualności

Prowadzimy bezpłatne lekcje dla uczniów szkół ponadpodstawowych!

drukuj

Proponujemy lekcje z trzech tematów do wyboru:
Euroaktywacja, Europrojekty lub Eurowolontariat.
Czas trwania: 45 lub 90 min.
Zajęcia stacjonarne w placówce lub online.

Od marca zapraszamy szkoły ponadpodstawowe lub grupy młodzieży do zapisów na Eurolekcje z wybranych tematów. To praktyczne urozmaicenie szkolnego dnia i motywacja do dalszego działania:

  • EUROAKTYWACJA – rozmawiamy o różnych formach aktywności społecznej i obywatelskiej, unijnych programach edukacyjnych i mobilnościach, a przede wszystkim o rozwoju własnym, który dzięki aktywności osiągamy. Zyskajcie informacje i… do dzieła!

Więcej: https://www.eurodesk.pl/eurolekcje/euroaktywacja

  • EUROPROJEKTY – macie pomysł, ale brakuje Wam konkretów, jak go zrealizować? A może dopiero szukacie inspiracji? Ten warsztat pokazuje, jakie możliwości daje nam Unia. Dowiecie się, jak zrealizować projekt młodzieżowy. A co najważniejsze – porozmawiamy o źródłach, skąd można otrzymać dofinansowanie na działania.

Więcej: https://www.eurodesk.pl/eurolekcje/europrojekty

  • EUROWOLONTARIAT – nowe znajomości, podszlifowanie języka obcego, sprawdzenie się w trudnych sytuacjach oraz po prostu przyjemne spędzenie czasu i przygoda – czyli czym jest wolontariat i jakie nowe umiejętności pozwala zdobyć, gdzie szukać informacji i jak wyjechać za granicę, skąd wziąć wsparcie i dlaczego wpisanie wolontariatu w CV procentuje.

Więcej: https://www.eurodesk.pl/eurolekcje/eurowolontariat

Wszystkie Eurolekcje zakładają aktywne formy pracy: burzę mózgów, quizy, pracę w parach lub grupach. Przewidziane są dla uczniów w wieku minimum 15 lat. Grupa musi liczyć co najmniej 10 osób.

W województwie podlaskim możemy przeprowadzić określoną liczbę zajęć, dlatego zachęcamy do szybkich zapisów!

Dodatkowe informacje i zapisy u naszej konsultantki:
bialystok@eurodesk.eu lub tel. 694 729 499.

Zapraszamy!

Podziel się z innymi