Aktualności

Stowarzyszenie ANAWOJ jest Regionalnym Punktem Informacyjnym Programu Erasmus+

drukuj
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji projektów w ramach programu Erasmus+ i nie tylko, zostaliśmy powołani z Inicjatywy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowej Agencji Programu Erasmus+ do sprawowania tej funkcji.

Działalność w ramach Regionalnego Punktu Informacyjnego skierowana jest do przedstawicieli instytucji oświatowych, nauczycieli, dyrektorów szkół i placówek oświatowych/edukacyjnych, kadry placówek edukacyjnych, przedstawicieli organów prowadzących, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli uczelni wyższych oraz wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w najpopularniejszym unijnym programie edukacyjnym, jakim jest Erasmus+.

Nadrzędnym celem działalności Regionalnych Punktów Informacyjnych jest przekazanie osobom zainteresowanym wiedzy na temat programu Erasmus+ ( strona programu http://erasmusplus.org.pl/ )

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy informacji dotyczących tego, jakie możliwości stwarza program Erasmus+. Jesteśmy otwarci na spotkania w biurze oraz poza (w mniejszym lub większym gronie).

Godziny naszych dyżurów w biurze to: poniedziałki w godz. od 9.00 – 13.00. Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny przed spotkaniem pod nr: 516 978 390 lub 696 022 009.

Zapytania prosimy również kierować pod adres email: anawoj@anawoj.org

Czekamy na wasze pytania 😊

Podziel się z innymi